Novinky medzi
borcami

Aby ste si pripitie s BORCOM naozaj vychutnali, každý krok pri jeho výrobe starostlivo strážime. Vyrábame ho iba z kvalitných, starostlivo spracovaných surovín. Krištáľovo čistú vodu odoberáme zo slovenského zdroja, pridávame do nej iba prírodné arómy, a obilný lieh vyrábame v našom liehovare v Leopoldove.

Choď dole

BOREC Animal
Spirit 38%

Ulov si dokonalú chuť borievok v edícii Animal Spirit so špeciálnou receptúrou. Jemné a čisté červené borievky sme obohatili o vzácne čierne borievky. Vznikla tak úplne nová verzia borovičky, ktorá sa hodí na bežný večer v partii aj bujaré zverstvá. Animal Spirit okamžite spoznáš podľa špecifického dizajnu. Tak neváhaj a siahni po svojej novej koristi.

Objednaj >

Borec oriGINal

- Gin pochádzajúci zo srdca Slovenska

Zabudni na to, že kvalitný gin musí pochádzať len z Anglicka. BOREC ORIGINAL Gin obsahuje kvalitný ginový destilát, v ktorom sa ukrýva množstvo lokálnych surovín ako rakytník, chmeľ či čučoriedka. A práve vďaka tomu získava nezameniteľný, slovenský nádych. Jeho chuť a vôňa je dokonca natoľko vyvážená, že sme do neho nemuseli pridať žiadne umelé arómy. Na zdravie!

Objednaj >

BORKA 35%

Dlho sme hľadali kľúč, ako našu jemnú borovičku zjemniť natoľko, aby si v partii BOREC našiel každý to, čo mu najviac chutí. Prišli sme s nápadom vytvoriť unikátnu kombináciu medzi tradičnou slovenskou borovičkou a sladkou chuťou likéru. Pod touto kombináciou sa sa zrodil náš borovičkový likér BORKA. Naša kamoška BORKA očarí tvoje zmysli výraznou vôňou, plnou a sladkou chuťou borievok. Najlepšie chutí správne vychladená s ľadom alebo ako súčasť miešaných nápojov.

Objednaj >