Borec medzi
borovičkami

Aby ste si pripitie s BORCOM naozaj vychutnali, každý krok pri jeho výrobe starostlivo strážime. Vyrábame ho iba z kvalitných, starostlivo spracovaných surovín. Krištáľovo čistú vodu odoberáme zo slovenského zdroja, pridávame do nej iba prírodné arómy, a obilný lieh vyrábame v našom liehovare v Leopoldove.

Choď dole

BOREC
borovička 38%

Červené borievky, ktoré dávajú BORCOVI výnimočnú arómu, za špeciálnych podmienok kvasíme niekoľko dní. Zmiešame ich s liehom a dvakrát vydestilujeme, vďaka čomu sa zjemní chuť. Aby sme zabezpečili čo najvyššiu kvalitu drinku aj vašej piatkovej oslavy, destilát vždy premiešame s predchádzajúcimi ročníkmi.

Objednaj >

BOREC citrus 38%

Vždy je čo objavovať. Preto sme do nášho klasického BORCA namixovali originálnu citrus zmes, ktorá dokonale doplňuje jemne trpkú chuť borovičky. Osviež svoju párty či posedenie s kamošmi BORCOM s tónmi pomaranča, limety a citrónu!

Objednaj >

BOREC
S HORCOM 38%

Si fanúšikom horcovej príchute? Ochutnaj našu borovičku BOREC s horcom, ktorá je charakteristická svojou jemnou chuťou doplnenou o špecifickú chuť tejto byliny. Najlepšie si ju vychutnáš v partii priateľov a správne vychladenú, pretože vtedy dokážu najlepšie splynúť jej chute.

Objednaj >